Змащення, лубриканти та інші радості для незабутнього сексу

Види змазок

Мастила бувають на водяній, силіконовій та жировій основах. Лубриканти на водній основі – це мастила, на основі гліцерину більш наближені до природних вагінальних виділень.

Силіконові любриканти – дають відчуття оксамитової шкіри та тривалого ковзання. Лубриканти на жировій основі виробляються з використанням тварин та рослинних жирів, тому їх можна застосовувати лише для тіла. Отже, лубриканти: – збільшують і довгостроково підтримують мастило статевих органів, полегшуючи проведення статевого акту; – пом’якшують і зволожують шкіру та слизові оболонки, доглядаючи за ними та продовжуючи їх молодість; – покращують ковзання презервативу; – необхідні при глибокому інтимному масажі або з тимуляції за допомогою допоміжних засобів, а також за анального сексу; – полегшують введення статевого члена за ослабленої ерекції у чоловіків; – усувають неприємні відчуття у жінок при сухості та підвищеній чутливості слизової оболонки піхви.

При використанні презервативів, вібраторів або інших допоміжних виробів можна використовувати тільки мастила на водяній або силіконовій основі. Спеціальні види любрикантів: Анальні мастила – лубриканти, що знижують больові відчуття та розслаблюючі м’язи ануса, знижують ризик інфікування, дезодорують, дезінфікують. У них густіша консистенція. До складу анальних мастил мастил можуть входити лідокаїн або бензокаїн, які мають місцеву анестезуючу дію.

Антисептичні лубриканти – мастила, що володіють гарним ступенем ковзання і щільністю, до складу яких входить ноноксинол, хлоргексидин або мірамістин, що забезпечують додатковий захист від венеричних захворювань. Сприяють загоєнню ранок та мікротріщин, знімають роздратування. Смакові лубриканти – мастила для орального сексу з ароматами та смаками фруктів. Також дають ковзання.